Kaan Tangöze Ve Hakkındaki Bazı Bilinmeyenler... - DumanForever.com | Duman Fan Sitesi - Video, Resim, Forum Konser - Duman Paylasım

Anasayfa

Forum

Dosyalar

Biyografiler

MP3

Resimler

Video

Oyunlar

Incelemeler

Haberler

Iletisim

DF'Radyo

Sponsor Bağlantılar
Ana Menü
 
Anasayfa
Arama
Haber Arşiv
Avatar Hazırlayıcı
Forum
Resim Galerisi
Rock Müzik Nedir?
Site Haritası
Şikayet Et
Türkçe Video
Yönetici Listesi
Yabancı Video

  Duman Menü

Akor / Tab
Duman Biyografi
Videolar
Duman İncelemeler
Duman Mp3 Çalar
Duman Radyo
Duman Şarkı Sözleri
Duman Video
Duman Tanıtım
Duman Biographie

  İletişim
İletişim
Bağlantılar

Üyeler İçin
Haber Ekle
Link Ekle
Makale Ekle

Download
Download


Rastgele Resim
En Son İnceleme
Duman Sevdim Desem D...
Duman Bu aşk beni yo...
FERİDUN DÜZAĞAÇ
Duman Belki Alışmam ...
Duman Ah Dinle
Duman Senin Gibi Dinle
Duman Belki Alışman ...
Duman Her Şeyi Yak D...
Duman Aman Aman Dinle
Duman Hatun Dinle
En Çok İndirilenler
Kaan Winamp Skin 2381
Duman Avatarları 1897
Batuhan Winamp Skin 1020
Multi MSN 8.0 683
MSN 8.0 568
Windows Media Player 10 547
Metallica-Unforgiven... 503
En Yeni Üyeler
Üye AdıKatılım
yaytar 07-07
07190707asd 04-07
Dumanist422 12-06
ddemett 10-06
DarmaDumanist 18-05
kafkasokan 21-04
Good98 14-04
wombatnecmi 10-04
Emre09 25-03
Sidal 06-03
Günlük BurcRSS Feeds
Subscribe to our feeds!

Çevrimiçi Dumancı
Misafir Dumancı: 18
Çevrimiçi Üye Uok

Kayıtlı Üyeler: 17,335
Son Üye: yaytar
 Başlığı Görüntüle
DumanForever.com | Duman Fan Sitesi - Video, Resim, Forum Konser - Duman Paylasım | Dünyadan - Sizden Bizden Onlardan | GeyiQ Odası
Yazar
Kaan Tangöze Ve Hakkındaki Bazı Bilinmeyenler... 1 - 4
NetWampiri
Üye

Üye Avatar

Mesaj Sayısı: 269
Nereden: Çorlu
Katılım Tarihi: 16.03.07
Üye No : 1210
Durum :
Mesaj Tarihi 02-01-2009 19:57
KAAN TANGÖZE
(Sonuna kadar okumanızı tavsiye ederim)
Asıl adı Rıza Kaan TANGÖZE dir.Kaan 5 Eylül 1973 tarihinde İstanbul da doğmuştur.Aslen Samsun ludur.Müzik yaşamına 8 yaşındayken babasının aldığı piyano ile başlamıştır.14 yaşlarına geldiğinde ise elektro gitara merak sarmış ve elektro gitar çalmaya başlamıştır.Kaan Şişli Terraki Lisesi ni ardından Bilkent Üniversitesi Otel Yönetimi ve Turizm Bölümü nü bitirdi.Daha sonra da ABD de University Of Seattle da ekonomi üzerine yüksek lisans yaptı.Kaan yaklaşık 5 yıl Seattle kaldı.Arkadaşı Yakup ile müzik çalışmalarını burada sürdürmüştür.Ve "La,la,la,la" adlı bir ingilizce parçası Seattle ve Los Angeles ta yayınlanan bazı koleksiyon albümlerinde yer aldı. Grunge müziğin vatanı Seattle de müzik yaşamını geliştiren Kaan burada kendi tarzını yarattı. Duman kurulmadan önce Ari Barokas ile birlikte Mad Madame isimli grunge/cover yapan bir grupları vardı.
*Fender stratocaster elektro gitar kullanır.
*Blue Jean dergisinin ağustos 2008 sayısında en ateşli 25 erkeğin arasıdan 1.seçilmiştir
ABD de hazırlamış olduğu şarkıları demo yapıp NR1 in yapımcısı MURAT AKAD a götürmüştür.Murat Akad demoyu beğenince KAAN,BATUHAN ve ARİ ile DUMAN grubu kurulmuştur.
O zamanlar Kaan ın Ahu PAŞAKAY adında çok Türkiye güzeli olan bir sevgilisi vardı.Kaan,Ahu yu o kadar çok seviyordu ki onun için şarkılar yazıyordu.Özellikle BAL şarkısı ona hitaben yazılmıştırr30;
--------------------------------------
DİPNOT:AHU PAŞAKAY kimdir?
1995 yılında Türkiye 4.güzeli seçilmiştir.
Babası eski hür ve kabul edilmiş Masonlar Büyük Locası nın kurucularındandır.
Annesi ve babasının boşanması Ahu yu çok üzmüştür.Hatta annesini sevgilisi ve babasının da metresi olduğu söylenmektedir.Ahu nun psikolojik tedavi aldığı bilinmektedir.Ayrıca bir ajansta kısa dönemlik mankenlik yapmıştır ve Duman ın Eski Köprünün Altında klibinde oynamıştır.
--------------------------------------------------------
Duman grubunun 2 albümü yeni çıkmıştır ve Kaan HABERİN YOK ÖLÜYORUM-OJE-BAL-AH-KIRMIŞ KALBİNİ şarkısı Ahu ya hitaben yazılmıştır.
Bir gün Kaan ve Ahu kavga ederler.O akşam da Duman ın ikinci albümünün ilk konserini Kemancı Bar da veriyordu.Kaan sevgilisinden özür dilemek amaçlı onun için bestelediği şarkıları teker teker okuyordu.Fakat Ahu barda yoktu.Kaan kızgınlıktan olsa gerek arkalarda olduğunu düşünerek onun için yazdığı şarkıları okumaya devam ediyordu.
Ne yazık ki Ahu o saatlerde evinde bir jimnastik ipini dolaba bağlayıp kendisini asarak intihar etmiştir.Kaanr17;a acı haber konser sırasında verilmemiştir.Konser çıkışı haberi alan Kaan yıkılır.Tam bir hafta boyunca evden çıkmadığı ve ailesi dahil kimseyle konuşmadığı söylenir...Onun için yazmış olduğu -BAL- şarkısını da bir daha söylememiştir.Hatta bir konserinde bir grup seyirci Bal diye tempo tuttuğunda Kaan ellerini açarak havaya doğru bakmıştır.Bu durum gerçekten yürek acıtıcıdırr30;
-------------------------------------------------------
NEREDESİN SEVGİLİM

Arzu AKBAŞ/MAGAZİN SERVİSİ

İntihar eden eski Türkiye güzellerinden Ahu Paşakay'a Duman adlı rock grubunun solisti Kaan Tangöze'nin aşk şarkıları yazdığı ortaya çıktı. İkilinin dört yıllık fırtınalı aşklarının hikayesi, Duman'ın iki gün önce piyasaya çıkan Belki Alışman Lazım adlı albümündeki şarkılarda anlatıldı. Kaan Tangöze, evine kapandı ve ailesi dahil hiç kimseyle görüşmüyor.

1995 Türkiye 4'üncü güzeli Ahu Paşakay'ın 4 yıldır rock müziğin tanınmış gruplarından Duman'ın solisti Kaan Tangöze'in sevgilisi olduğu ortaya çıktı. Sevgilisinin intiharının ardından kendini eve kapayan, ailesiyle bile görüşmeyen Kaan Tangöze, iki gün önce piyasaya çıkan Belki Alışman Lazım adlı albümdeki üç şarkıyı sevgilisi için yazdı. Tangöze, sözlerini yazdığı Bal adlı şarkıda -Nerdesin sevgilim- diye sesleniyor. Albümdeki birçok şarkının sözü ve müziği Kaan Tangöze ye ait. Tangöze albümdeki şarkıları sevgilisi Ahu Paşakay a yazdığını girdiği her ortamda söylüyordu. Tangöze nin sevgilisine yazdığı üç şarkının adları şöyle: Bal Oje ve Kırmış Kalbini.

KAVGA MI ETTİLER

Duman grubu, önceki gece Kemancı da yeni albümlerinin ilk konserini verdi. Ancak bu konsere Kaan Tangöze nin sevgilisi Ahu Paşakay ın katılmaması, soru işaretlerine neden oldu. İki sevgilinin gündüz saatlerinde kavga ettiği iddia ediliyor. Sevgilisi intihar ettiği sırada Kemancı da ilk konserini veren Kaan Tangöze ye acı haber, konserden sonra verildi. Amerika da ekonomi üzerine master yapan Tangöze nin babası bir işadamı.

CENAZESİ BUGÜN

Eğitimi nedeniyle mankenliği geri plana iten Ahu Paşakay ın sevgilisinin 1999 da çıkardığı albümündeki Köprüaltı adlı şarkının klibinde oynadığı öğrenildi. Emekli Büyükelçi Kaya Paşakay ile içmimar Gülseren Ayvazoğlu nun kızları olan 1995 Türkiye 4. Güzeli Ahu Paşakay ın cenazesi bugün Fatih Camii nde öğle namazından sonra kaldırılarak Edirnekapı Şehitliği ndeki aile mezarlığına defnedilecek.

NEDEN İÇİNE KAPANDI

Anne ve babasının ayrılmasından sonra içine kapandığı söylenen Ahu Paşakay, 26 yaşındaydı. Marmara Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü nden 2001 yılında mezun olan, ama mezuniyet belgesini bile almaya gitmeyen Paşakay ı tanıyanlar, derslerine çok önem veren bir öğrenci olduğunu ve böyle bir şeyi hiç beklemediklerini söylediler.

Bir sorunu yoktu

Ahu Paşakay, 1995 yılında güzellik yarışmasında derece aldıktan sonra Gaye Sökmen Ajans'a bağlı olarak çalışmaya başladı. İntiharla yıkıldığını söyleyen Gaye Sökmen, Çok üzüldük, söylenecek çok şey yok. Kendisi bizim ajansa 96 sonunda girdi 97 ve 98 döneminde çalıştık. Ondan sonra da görmedim zaten. Okuyan bir çocuktu. Eğitimine daha çok ağırlık verdi ve okulunu bitirdi. Çok sevdiğimiz bir insandı. Kendisini tanıdığım dönemde hiçbir psikolojik rahatsızlığı yoktu dedi.
----------------------------------------------------------------------

Kaan üçüncü albümde iyice melankolik şarkılar bestelemeye başlamıştır.Bu albümde de YANIBAŞIMDAN-MELEK şarkıları da ona hitaben yazılmıştır.
Ayrıca 15 Ağustos 2008 tarihinde Harbiye Açık Hava Tiyatrosu nda verdiği konserinde çıkacak olan yeni albümünden 2 parça seslendirmiştir.Bizi yine melankolik parçalar bekliyor diyebilirim.

*Fender stratocaster elektro gitar kullanır.
*Blue Jean dergisinin ağustos 2008 sayısında en ateşli 25 erkeğin arasıdan 1.seçilmiştir
*Ocak 2006 da, Duman grubundan Batuhan Mutlugil ve Yakup Trana yla beraber, Karanlıkta ve Tam Olsun adlı iki parçanın yer aldığı Karanlıkta isimli bir solo çalışma yaptı.

.
Ve bence Kaan,Ahu nun ölümünden sonra çok değiştir;Herkes her ne kadar Rockçu değil mi alkol de alır esrardar;Ama Kaan bunu yapıyorsa zevkten değildirr30;Kolay mı bunları yaşamak???Belki de sevgilisinin intiharından dolayı kendisini suçlamıştırr30;

Arkadaşlar Sitede Daha Önce Verilmişse Özür Dilerim Geçen Gün Baska Başlık Altında Bu Konu Geçmişti O Başlığı Bulamadım Ve Yeni Bi Başlık Açtım.Son Cümlesine Kadar Alıntıdır..

Düzenleyen: NetWampiri Düzenleme Tarihi: 02-01-2009 20:25
unimportantlife@windowslive.com http://akorarsiv.somee.com Özel Mesaj Gönder
Bu Mesajı İmleyin:
Yazar
RE: Kaan Tangöze Ve Hakkındaki Bazı Bilinmeyenler... 2 - 4
duMan-_-eliF
Üye

Mesaj Sayısı: 226
Nereden: istnbL
Katılım Tarihi: 20.07.07
Üye No : 4801
Durum :
Mesaj Tarihi 02-01-2009 21:01
çoğunu bilmiodum saoL yazdıqın için.


aH gzL kuŞm giR kaNıma Ben zaTen sarHşUm..!
Özel Mesaj Gönder
Bu Mesajı İmleyin:
Yazar
RE: Kaan Tangöze Ve Hakkındaki Bazı Bilinmeyenler... 3 - 4
NetWampiri
Üye

Üye Avatar

Mesaj Sayısı: 269
Nereden: Çorlu
Katılım Tarihi: 16.03.07
Üye No : 1210
Durum :
Mesaj Tarihi 02-01-2009 22:20
Bilgi Paylaşdıkça Güzeldir..winkwink
Düzenleyen: NetWampiri Düzenleme Tarihi: 04-01-2009 02:18
unimportantlife@windowslive.com http://akorarsiv.somee.com Özel Mesaj Gönder
Bu Mesajı İmleyin:
Yazar
RE: Kaan Tangöze Ve Hakkındaki Bazı Bilinmeyenler... 4 - 4
Dorian1718
Üye

Mesaj Sayısı: 1
Katılım Tarihi: 22.06.12
Üye No : 17441
Durum :
Mesaj Tarihi 22-06-2012 12:28
Çok kütü ve dramatik bi durum benim merak ettiğim kaan ahunun cenazesine katılmışmı ve ahu ile ilgili bir röportaj falan vermiş mi ya da röportajda ahu ile ilgili sorular kendisine sorulmuşmu bilen varsa söyleyebilir mi?sad
Özel Mesaj Gönder
Bu Mesajı İmleyin:
Atlanilacak Forum:
Duman Forever Araçlar

| |

Anket
Sitenin arka plan resmi değişsin mi yoksa kalsın mı?

Evet değişsin.

Hayır değişmesin.

Ankete katılabilmek için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Giriş
Kullanıcı Adı

Şifre

Beni Hatırla
Kısa Mesajlar
Mesajınızı gönderebilmeniz için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.

DuMaN_EmiR  
06/02/2018 14:06
Buradan güzel insanlar geçti.

DuMaNiAK  
06/02/2018 13:50
radyo yayını ne zaman olacak? agknsagjna

Dibine Kadar  
21/05/2017 01:42
Yıllar sonra herkese merhabalar;

crazy girl  
16/02/2017 22:42
artık radyo yayını yok mu

Smoky  
03/02/2017 12:29
ağalayasım var, eskiden çok iyiydi her şey. buralarda muhabbet iyiydi aşıktım falan, çok olayu vardı be

Daha fazla Mesaj
Forum Başlıkları
En Yeni Başlıklar
Site İstek ve Revize...
Ben Kimim?
Şu anda ne dinliyors...
grup içinde ayrım ya...
Amatör gruplar sahne...
Ölmeden Önce Gitmeni...
ŞarkılarlA Öğrencili...
emre aydın
Zincir / Kadıköy
Ogün Sanlısoy..
Scorpions
Dumancı Kardeşinize ...
Dumancı Kardeşinize ...
Arkadaşlar Lütfen Ya...
Arkadaşlar dumancı k...
pearl jam
en sevdiğiniz şarkı ...
Hayalleriniz neler?
18 mart dumanın yeni...
LİMİT - Alternatif R...
Destekleyenler
No buttons defined.
Doğum Günü
aslihan
berll
beya
burcum
busra
cea
connection people
curse_girl
cybele
Dartanian
dmnserkan
dumanferdi
dumanist too_che
dumanist_tuce
dumankolik22
dumankolik_16
dumanyak_67
d_umn
echoes
fe_ro_can
F_C_Y_
matrockelif
melekdemir
rock_busra
selin_
Slayer_Qba
sral07
ynjha
Copyright © 2006 - 2009 DumanForever.com
Valid CSS! Page Strength SEO Tool - SEOmoz.org